Sider

tirsdag 25. januar 2011

Passion for Promarkers #84

Da var det tirsdag igjen, og tid for en ny utfordring hos Passion for Promarkers. Denne gangen er det jeg som har fått velge tema, og jeg vil veldig gjerne se

glittrende/skinnende kort
.

Premien denne gangen er sponset av Crafty Emma's Store, og vinneren kan velge seg 5 promarkers.

Jeg har brukt 2 nye stempler fra Magnolia som selvfølgelig er fargelagt med diverse promarkers.
Alle blomster, vinduskantene og blondene på tilda's bluse har fått rikelig med glitterlim. 6 tallet er embosset med noe glitterembossing jeg fant i skapet . . .

. . . og i tillegg var det en god del glitter i mønsterarket fra Panduro.

I går hadde vi vennegruppe for Håkon. Etter tidligvakt i barnehagen var det såvidt hjemom med egen sekk, for så å gå videre til skolen for å hente 5 1. klassinger som ikke kunne få fortalt nok på kortest mulig tid. Godt man har trening fra barnehagen. Men det var en flott gjeng jeg hadde med med meg hjem.

18 kommentarer:

  1. åh... hor er den smuk Gro

    klemmmmm

    SvarSlett
  2. For et nydelig kort. Vakkert motiv, både bakgrunn og Tilda. Ønsker deg en fin dag.

    SvarSlett
  3. åååh, her var det mye nydelig glitter og stas:)

    SvarSlett
  4. Rå lekkert!!! :-) Helt nydelig :-) Ha en flott dag :-)

    SvarSlett
  5. Hei!
    Stas å ha med venner hjem!:)
    Nydelig glitterkort!
    Klem

    SvarSlett
  6. Et lekkert kort Gro!!
    Nydelig fargelagt de nye Magnolia motivene:-)

    Ha en fin dag! Klem Laila.

    SvarSlett
  7. Dette var et spennende kort, Gro. Spennende, fordi det er så mye flotte detaljer her. Liker veldig godt det vindustemplet til Magnolia, stilig oppsett på kortet, og lekkert mønsterpapir :-)
    Ha en fin dag i solen !

    SvarSlett
  8. Nydelig kort, så fine de stemplene er. Nydelig pyntet.
    klem :)

    SvarSlett
  9. Åh, så nydelig, Gro!! Utrulig lekre farger og kjempefint fargelegging. Jeg ser at det er noen nye stempler som havner på ønskelista mi :-)
    Klem

    SvarSlett
  10. Wow for et vakkert kort, Gro. Vindustempelet var kjempefint. Passet helt perfekt med den nydelige Tilda foran.

    SvarSlett
  11. Åhh, noe så lekkert da Gro!
    Utrolig vakkert rett og slett!
    Kjempefint med vinduet og tallet inni. Nydelig fargelagt som vanlig fra deg!
    Kose deg på lørdag da;)
    klem fra
    Mette

    SvarSlett
  12. fantastic card gro.the tilda is gorgeous and i love the little scene you have created and stunning sparkle :D

    xx coops xx

    SvarSlett
  13. Så herlig, Gro!!!! Nydelige farger og så lekkert pyntet! Og fargeleggingen din er super....tror jeg må snikprøve litt fargelegging med tusjer til lørdag... ;D
    Gleder meg masse!!
    Go'klem Wenche :0)

    SvarSlett
  14. For et vakkert kort du har laget og det med to motiver! Synes temaet ditt er kjempefint og med glitter litt her og der skal jeg prøve å delta. Er litt slitsomt å prøve å fargelegge i seng. Ligger mer enn jeg sitter og merker at det ikke er like lett som når man faktisk sitter og fargelegger. Så, har litt motivasjonsproblemer når jeg føler at jeg ikke får til dette.


    Håper du har det bra ellers. Vi møtes nok i Ski og hadde tenkt meg til skedsmokorset neste fredag, men vet ikke om det er realistisk enda. Mannen min påstår at det ikke er det. Så får vi se hvem som vinner den kampen:=)

    Klem Heidi

    SvarSlett
  15. Må kommentere her også jeg selv om jeg er litt sent ute! Sååå fint da gitt!!! Skikkelig flott det vinduet og med Tilda som står utenfor var det såå nydelig!! Dessuten liker jeg alt som glitrer...kanskje jeg skal hange meg på den oppgaven? :) Ha en god helg snart! Klem

    SvarSlett

Tusen takk for alle kommentarer. Jeg setter stor pris på akkurat DIN kommentar.
Please, write your comments in norwegian (swedish/danish is fine) or english.