
Da er det allerede klart for mitt bidrag som gjestedesigner hos
Stamptacular Sunday Challenge. Og snakk om å ha flaks . . . I hele april er det Magnolia somsponser utfordringene, og denne uken ønsker vi at dere rett og slett bruker
Magnolia-motiv på prosjektene deres. Kan det bli bedre?

Denne uka har jeg laget et julekort, med denne søte Tilda'en. Kantstempelet rundt Tilda er også fra Magnolia. Hun er fargelagt med aquamarkers, og mønsterarkene er fra Maja-design.
Ellers er det ikke så mye pynt, men jeg synes det holder. Dette kortet blir et av mine kort til Hjertebodens Juleblogg.

Nå er vi innstalert på fjellet, rettere sagt Nordseter på Lillehammer. De to mellomste er på treningsleir i Danmark, så her er det stille og rolig. Ikke ofte vi bare har 2 barn.
Nå skal gubben og eldstemann ut å sjekke den latterlig lille snømengden som er, så får vi se hva det blir med meg om minsten senere i dag . . .
Fordelen er at det er meldt supert vær, og hytteveggen er ikke å forakte. Så for min del kan skiene bare ta påskeferie de og :o)